Tipy pro práci s zimní sezónu kůže

Chcete tipů pro péči o vaši pleť během zimních měsíců? Naše nápady pro rozmazlené její kůže během tohoto období, které činí pokožku tvrdou zkouškou! Zima se blíží, a i s ním se raduje ze sněhu a rodinné minut. To bylo hezké, aby zahájily obrovské kabáty skříně, toto chladné kachna může mít negativní vliv na vzhled naší pokožky!

Proto je důležité, aby se dobré zacházení se vaše pleť v zimě s naší 12 ukazatele odvolání a také zdraví! Třeba pochoutka v tyto zimní dny? Navíc odhalit přednosti lahodné čokolády pro pleť … Péče o pleť v zimě: 12 přikázání Krmit svou tvář Vaše pleť potřebuje pozornost, a je proto nezbytné přizpůsobit, stejně jako transformovat na její rutinní léčby v závislosti na období. Když přijde zima, kůže má větší potřebu výživy. Takže změnit svůj make-up cleaner čistící mléko živit epidermis. Mléka se skládají z hydratační zástupci jako je bambucké máslo stejně jako arganový olej, ale také vitamin E: tyto všechny přidat k péči o naši pleť v zimě.

Nedokáží nezapomeňte na opalovací krém

I když nemůžeme vidět slunce, její dopady jsou přítomny také. Na pomoc s úkolem, zvolte den-to-denní krém, který obsahuje UV bezpečnosti. Tímto způsobem můžete zajistit vaše pleť od vrásek, stejně jako barvení. Zůstat hydratovaná Konzumovat alkohol dostačující, aby pochopil, o osm sklenic vody za den. To je jeden z elegance ukazatele nejméně nákladné a přesto hodně lidí ji ignorovat. Hydratace zevnitř odhaluje mimo.

Po které spotřebovávají vody tak, aby navlhčit kůži, stejně jako zářivá. Přestat kouření cigaret Kouření snižuje krevní oběh kyslíku do kůže, což má dopad na poskytování něj vzduch nudné a šedivé. Kromě toho, aktivita, kouření cigaret zvyšuje vrásky nad a také pod rty. Vyhněte se vodě, která je příliš horká Vezměte koupelny nebo sprchy, které jsou také teplé vysušuje pokožku k usnadnění vlasy rozbití, stejně jako vzhled křečových žil. Pečujte o své kůži v zimě, to je někdy navíc odolat vábení! Olej každý tak často Použití olejů na obličej, aby oživit vaši pokožku, stejně jako pomoci vaše buňky obnovit. Oleje pracují v hlubinu; kromě toho, je pravda, že použití masáž naléhavě vyzývá mikrocirkulaci.

Použijte krém pro oči

To je skvělý způsob, jak bojovat proti vypadat skvěle linky a vrásky. Peeling vaši pleť Použijte jemný peeling, drhnout pokožku vašeho těla a obličeje týkající se dvakrát týdně. To bude jistě pomoci zbavit odumřelých kožních buněk, a také zvýšit výkon svých výrobků tím, že jim umožní proniknout ještě více snadno.

Ruce nahoru Tvář je dobré, ale to je velmi důležité nezanedbávat rukou! Oni jsou také náchylné k napadení složek. Myslím, že o krmivo s hydratační krém, nejlépe s UV defense. Využít mléka sprcha Pokud máte sklon k mít suchou kůži při odchodu ze sprchy, a to zejména v zimním období, použijte mléko nebo krém sprcha oproti mýdlo. Některá mýdla mají tendenci vysušovat pokožku. Zmínku skvělá vůně, proč ne, aby co nejvíce z této zbrusu nové sezony používat zbrusu novou vůni? Vanilka, pižmo, kosatec, exotické dřeviny, bílé květy, jasmín, magnólie, nebo pačuli, oba pachy, které se vám budou v zimní sezóně. A co by mohlo být jednodušší, než začít s oděvy, které budete cítit skvěle pomocí relaxační voňavé Lenor?

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.